Více o HayMaxu

HayMax je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv.
Bylo prokázáno, že dokáže zachytit prach, zvířecí alergeny a více než 1/3 z celkového množství pylových částic dříve než se dostanou do těla. Stačí ho jen aplikovat do okolí nosních dírek a pod obočí.

V nedávném průzkumu, který provedla přední britská charitativní organizace věnující se podpoře alergiků Allergy UK, bylo zjištěno, že přípravek HayMax pomohl ulevit od příznaků alergií u téměř 80 % respondentů. 

Jak působí?

Po aplikaci do okolí nosních dírek a pod obočí funguje HayMax jako filtr či „blokátor“ pylůprachu a zvířecích alergenů. Jestliže se množství alergenů, které se dostávají do těla člověka trpícího sennou rýmou, alergií na prach nebo domácí mazlíčky sníží natolik, že se nespustí alergická reakce, pak se příznaky alergie neprojeví. Jedná se o velmi jednoduché preventivní opatření, nikoli lék. 

Když se množství alergenu v těle zvýší nad úroveň citlivosti, objeví se příznaky senné rýmy, alergie na prach nebo domácí mazlíčky.

Když bariéra proti alergenům zachytí dostatečné množství částic na to, aby prahu citlivosti dosaženo nebylo, příznaky alergie se neprojeví.

Pro koho je  HayMax určen a kdo jej může používat?

HayMax je pro každého, kdo hledá alternativu k běžným farmaceutikům nebo kdo užívá nějaké jiné léky. HayMax neobsahuje žádná syntetická léčiva a může se používat současně s jinými přípravky. Při použití 2 účinných prostředků může osoba trpící alergií zaznamenat značné zlepšení příznaků

HayMax může používat kdokoliv, koho trápí senná rýma, alergie na prach nebo domácí mazlíčky. Balzám je vhodný i pro těhotné a kojící ženy a děti. Ocení ho například studenti během zkouškového období, kdy kvůli pocitu ospalosti, které vyvolávají antihistaminika, může dojít ke snížení pozornosti.